PLED96W-274-HV
Mfr.Part #
PLED96W-274-HV
Description
LED DRIVER CV AC/DC 274V 350MA
Factory Lead Time :
12 Weeks
Power (Watts) :
96W
Size / Dimension :
8.54Lx2.33W x 1.47 H 217.0mmx59.2mmx37.3mm
Voltage - Input (Min) :
277VAC
Voltage - Input (Max) :
480VAC
Efficiency :
88%
Max Power Dissipation :
96W
Max Output Current :
350mA
Type :
Constant Voltage
Voltage - Output :
274V