PLED96W-137-C0700-HV
Mfr.Part #
PLED96W-137-C0700-HV
Description
LED DRIVR CC AC/DC 46-137V 700MA
Voltage - Input (Min) :
277VAC
Approval Agency :
CE, cURus
Factory Lead Time :
12 Weeks
Max Output Current :
700mA
Height :
37.338mm
Voltage - Input (Max) :
480VAC
Power (Watts) :
96W
Size / Dimension :
8.54Lx2.33W x 1.47 H 217.0mmx59.2mmx37.3mm