PLED96W-039-C2450-D-HV
Mfr.Part #
PLED96W-039-C2450-D-HV
Description
LED DRIVER CC AC/DC 14-39V 2.45A
Stock
4
In Stock :
4
Max Power Dissipation :
96W
Voltage - Output :
14V~39V
1.4lbs 635g
Published :
2016
Height :
37.338mm
Factory Lead Time :
12 Weeks
Voltage - Input (Min) :
277VAC
Efficiency :
84%
Max Output Current :
2.45A
Voltage - Input (Max) :
480VAC
Size / Dimension :
8.54Lx2.33W x 1.47 H 217.0mmx59.2mmx37.3mm
Type :
Constant Current
Power (Watts) :
96W