PLED200W-445-C0450
Mfr.Part #
PLED200W-445-C0450
Description
LED DRVR CC AC/DC 149-445V 450MA
Type :
Constant Current
Voltage - Input (Min) :
100VAC
Size / Dimension :
9.34Lx2.33W x 1.47 H 237.3mmx59.2mmx37.3mm
Voltage - Output :
149V~445V
Power (Watts) :
200W
Max Output Current :
450mA
Voltage - Input (Max) :
277VAC
Max Power Dissipation :
200W
Height :
37.338mm
Efficiency :
92%
Factory Lead Time :
12 Weeks
Thomas Research Products PLED200W-445-C0450
Manufacturer related products
    LIGHTING SURGE PROTECTOR 277V
    LIGHTING SURGE PROTECT 100-277V
    LIGHT PROTECTOR SURGE PROT 277V
    LIGHT PROTECTOR SURGE PROT 480V
    LIGHTING SURGE PROTECT 480V HLDR