PLED200W-032-C6300-D
Mfr.Part #
PLED200W-032-C6300-D
Description
LED DRIVER CC AC/DC 11-32V 6.3A
Max Power Dissipation :
200W
Max Output Current :
6.3A
Power (Watts) :
200W
Size / Dimension :
9.34Lx2.33W x 1.47 H 237.3mmx59.2mmx37.3mm
1
Dimming :
Analog
Voltage - Input (Min) :
100VAC
Type :
Constant Current
Efficiency :
88%
Height :
37.338mm
Voltage - Input (Max) :
277VAC
Voltage - Output :
11V~32V
Thomas Research Products PLED200W-032-C6300-D
Manufacturer related products
    LIGHTING SURGE PROTECTOR 277V
    LIGHTING SURGE PROTECT 100-277V
    LIGHT PROTECTOR SURGE PROT 277V
    LIGHT PROTECTOR SURGE PROT 480V
    LIGHTING SURGE PROTECT 480V HLDR