PLDA40-1110-277
Mfr.Part #
PLDA40-1110-277
Series :
PLDA40 (40W)
Voltage - Input (Min) :
90VAC
Voltage - Input (Max) :
305VAC
Ratings :
IP64
Voltage - Isolation :
3.75kV
Feature :
OTP, OVP, SCP
Published :
Size / Dimension :
6.61Lx1.58W x 0.99 H 168.0mmx40.0mmx25.2mm
Weight :
0.772lb 350.17g
Dimming :
DALI
Power (Watts) :
40W
Efficiency :
86%
Voltage - Output :
9V~36V
Operating Temperature :
-40°C~70°C
RoHS Status :
RoHS Compliant
Current - Output (Max) :
1.11A