PLDA25-700-277PER
Mfr.Part #
PLDA25-700-277PER
Manufacturer
Bel
Description
PWR SUPPLY LED DVR AC/DC
Manufacturer :
Bel
Product Category :
Current - Output (Max) :
700mA
Efficiency :
84%
Voltage - Input (Min) :
90VAC
Ratings :
IP64
Voltage - Isolation :
3.75kV
Size / Dimension :
5.51Lx1.18W x 0.79 H 140.0mmx30.0mmx20.0mm
Weight :
0.221lb 100.24g
Voltage - Output :
9V~36V
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
Not Applicable
Voltage - Input (Max) :
305VAC
Approval Agency :
CE, cURus, PSE, TUV
Operating Temperature :
-40°C~70°C
Series :
PLDA25 (25W)
Feature :
OVP, SCP
Power (Watts) :
25W