PLC1G123A10
Mfr.Part #
PLC1G123A10
Orientation :
A
Current Rating (Amps) :
3A
Cable Opening :
0.209 ~ 0.256 (5.30mm ~ 6.50mm)
Operating Temperature :
-50°C ~ 150°C
Datasheets
PLC1G123A10
ITT Cannon PLC1G123A10
CIRCULAR CONNECTOR PSU CABLE 10 Positions Solder Cup Gold - A Latch Lock, Push-Pull