PLB6LB-024
Mfr.Part #
PLB6LB-024
Description
PILOT LIGHT 30 MM LED BLUE 24 V
Product Category :
Approval Agency :
UL, VDE
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Factory Lead Time :
10 Weeks
Height :
2.1082m
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Mount :
Panel
Color :
Blue
Current Rating :
20mA
Published :
Voltage - Rated DC :
24V
Termination :
Screw
Voltage - Rated AC :
24V