PLB4LB-230
Mfr.Part #
PLB4LB-230
Description
PILOT LIGHT 30 MM LED RED 230 V
Termination :
Screw
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Color :
Red
Factory Lead Time :
10 Weeks
Height :
66mm