PLB4LB-024
Mfr.Part #
PLB4LB-024
Manufacturer
Altech Corporation
Package / Case
Metal
Datasheet
Download
Description
PILOT LIGHT 30 MM LED RED 24 V
Termination :
Screw
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Package / Case :
Metal
Lens Style :
Dome
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Current Rating :
20mA
Color :
Red
Published :
Mount :
Panel
Factory Lead Time :
10 Weeks
Voltage - Rated AC :
24V