PLA1G821J10
Mfr.Part #
PLA1G821J10
Operating Temperature :
-50°C ~ 150°C
Number of Positions :
10
Orientation :
J
Cable Opening :
0.106 ~ 0.154 (2.70mm ~ 3.90mm)
Current Rating (Amps) :
3A
Datasheets
PLA1G821J10
CIRCULAR CONNECTOR Polysulfone (PSU) Free Hanging (In-Line) 10 Positions Solder Cup Gold - J Latch Lock, Push-Pull