PLA1G622A10
Mfr.Part #
PLA1G622A10
Cable Opening :
0.157 ~ 0.205 (4.00mm ~ 5.20mm)
10
Published :
Voltage Rating :
Current Rating (Amps) :
3A
Operating Temperature :
-50°C ~ 150°C
Orientation :
A
Datasheets
PLA1G622A10
CIRCULAR CONNECTOR Polysulfone (PSU) Free Hanging (In-Line) 10 Positions Solder Cup Gold - A Latch Lock, Push-Pull