PLA1G523A10
Mfr.Part #
PLA1G523A10
Operating Temperature :
-50°C ~ 150°C
20.0µin (0.51µm)
Published :
Orientation :
A
Current Rating (Amps) :
3A
Cable Opening :
0.209 ~ 0.256 (5.30mm ~ 6.50mm)
Datasheets
PLA1G523A10
CIRCULAR CONNECTOR Polysulfone (PSU) Free Hanging (In-Line) 10 Positions Solder Cup Gold - A Latch Lock, Push-Pull