PLA1G522J10
Mfr.Part #
PLA1G522J10
Orientation :
J
Voltage Rating :
Published :
Operating Temperature :
-50°C ~ 150°C
Current Rating (Amps) :
3A
Cable Opening :
0.157 ~ 0.205 (4.00mm ~ 5.20mm)
Datasheets
PLA1G522J10
CIRCULAR CONNECTOR Polysulfone (PSU) Free Hanging (In-Line) 10 Positions Solder Cup Gold - J Latch Lock, Push-Pull