PL16-W48-CW
Mfr.Part #
PL16-W48-CW
Description
16MM PILOT LIGHT AND LED REPLACE
Size :
9.8mm
Color :
White
Datasheets
PL16-W48-CW
Manufacturer related products
    LED HDWR COUPLER 5MM THRU-HOLE
    LED CABLE ASSEMBLY
    LED CLIPLITE MNT 5MM OPEN END
    SPEEDNUT W/COATING
    3MM RETAINING RING