PE-0805PFBL221ST
Mfr.Part #
PE-0805PFBL221ST
Manufacturer
Pulse Electronics
Description
BEAD FER. HP 0805 220 OHM 1000MA
Manufacturer :
Pulse Electronics
Product Category :
Ferrite Beads and Chips
Packaging :
Reel
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C
Series :
Product Category :
Power Inductors - SMD
Termination Style :
SMD/SMT
Package :
Tape and Reel (TR)
Package / Case :
Mounting Style :
PCB Mount
Brand :
Subcategory :
Inductors, Chokes and Coils
RoHS :
Details
Pulse
Product Type :
Fixed Inductors
Product Status :
Active
Datasheets
PE-0805PFBL221ST
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
Catalog related products
  • Würth Elektronik
    FERRITE BEAD 200 MOHM 0603 1LN
  • Würth Elektronik
    FERRITE BEAD 1 KOHM 0603 1LN
    FERRITE BEAD 30 OHM 0603 1LN
    FERRITE BEAD 600 OHM 0402 1LN
    FERRITE BEAD 220 OHM 0402 1LN