PE-0603CD100KTS
Mfr.Part #
PE-0603CD100KTS
Manufacturer
Pulse Electronics
Description
FIXED IND
Manufacturer :
Pulse Electronics
Product Category :
Fixed Inductors
ECCN Code :
EAR99
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
Vendor Undefined
Reach Compliance Code :
Compliant
Series :
HTS Code :
RoHS Status :
RoHS Compliant
Product Status :
Obsolete
Package :
Bulk
Datasheets
PE-0603CD100KTS
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
Catalog related products
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 2.2UH 1.4A 140MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 15UH 1.45A 132MOHM SMD
    FIXED IND 2.2UH 3.83A 23MOHM SMD
    FIXED IND 10UH 1.7A 216 MOHM SMD
    FIXED IND 33UH 440MA 1.53OHM SMD