PCM50UT01
Mfr.Part #
PCM50UT01
Description
ACDC DSKTP ADPT 3.3V/12V/-5V 45W
Cord (Sold Separately)
Power (Watts) :
45W
Output Connector :
DIN, 5 Pin
Cord Length :
48 1.22m
Voltage - Output :
3.3V 12V -5V
Efficiency :
75%
Power Rating :
50W
Size / Dimension :
5.75Lx2.99W x 1.69 H 146.0mmx76.0mmx43.0mm
Current - Output (Max) :
5A 2A 800mA
Voltage - Input :
90V~264VAC
Output Current :
5A
Factory Lead Time :
18 Weeks
Series :
PCM50 (50W)
Input Current :
1.35A
Operating Temperature :
0°C~70°C