P2010H8250FNT
Mfr.Part #
P2010H8250FNT
Description
SFERNICE THIN FILMS
Tolerance :
1%
Power Rating :
1W
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Resistance :
825Ohm
Factory Lead Time :
35 Weeks
Military Standard :
Not
Published :
Max Operating Temperature :
155°C
Composition :
Thin Film
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Min Operating Temperature :
-55°C
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Length :
5.08mm
Depth :
2.54mm
Package / Case :
Datasheets
P2010H8250FNT
Vishay / Sfernice P2010H8250FNT
Thin Film, 825Ohm, 1%,