OXETDLJANF-10.000000
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
OXETDLJANF-10.000000
Manufacturer
Taitien
Package / Case
4-SMD, No Lead
Datasheet
Download
Description
XTAL OSC XO 10.0000MHZ CMOS SMD
Manufacturer :
Taitien
Product Category :
Oscillators
Function :
Enable/Disable
Size / Dimension :
0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
Base Resonator :
Crystal
Mounting Type :
Surface Mount
Package / Case :
4-SMD, No Lead
Type :
XO (Standard)
Frequency Stability :
±25ppm
Frequency :
10MHz
Series :
OX
Voltage - Supply :
3.3V
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Factory Lead Time :
7 Weeks
Height :
1.0922mm
Output :
CMOS
Height Seated (Max) :
0.043 1.10mm
Mount :
Surface Mount
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Packaging :
Cut Tape (CT)
Max Supply Current :
10mA
Operating Temperature :
-40°C~85°C