OPA779D-61023.5
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
OPA779D-61023.5
Manufacturer
TT Electronics
Description
LIGHT TUBE SOLID STATE 23.5"
Manufacturer :
TT Electronics
Product Category :
Series :
OPA
Size / Dimension :
596.90mm Lx13.70mm W
Lens Type :
Tubular
CCT (K) :
6000K
Configuration :
Linear Light Strip, Plug and Play
Type :
LED Engine
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Color :
White, Cool
Current - Test :
85mA
Current - Max :
2A
Datasheets
OPA779D-61023.5
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    DIODE ARRAY GP 100V 200MA 4SMD
    DIODE ARRAY GP 100V 200MA 4SMD
    DIODE GEN PURP 100V 200MA 3SMD
    DIODE GEN PURP 100V 200MA 3SMD
    DIODE GEN PURP 100V 200MA 3SMD