OJEMDLVTNF-400.000000
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
OJEMDLVTNF-400.000000
Manufacturer
Taitien
Package / Case
8-SMD, No Lead
Datasheet
Download
Description
OSC XO 400MHZ 3.3V LVDS SMD
Manufacturer :
Taitien
Product Category :
Oscillators
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Current - Supply (Max) :
90mA
Height Seated (Max) :
0.061 1.55mm
Base Resonator :
Crystal
Type :
XO (Standard)
Series :
OJ-M
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Output :
LVDS
Packaging :
Strip
Frequency :
400MHz
Voltage - Supply :
3.3V
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Package / Case :
8-SMD, No Lead
Function :
Enable/Disable
Factory Lead Time :
5 Weeks
Frequency Stability :
±25ppm