O050H016AGPP5N0000
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
O050H016AGPP5N0000
Manufacturer
Vishay / Dale
Description
50X16 GREEN GRAPHIC OLED
Manufacturer :
Vishay / Dale
Product Category :
Dot Pixels :
50 x 16
Dot Pitch :
0.60mm Wx0.70mm H
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Viewing Area :
38.00mm W x 16.00mm H
Factory Lead Time :
9 Weeks
Dot Size :
0.56mm Wx0.66mm H