NX2016SA-25MHZ-EXS00A-CS10694
Mfr.Part #
NX2016SA-25MHZ-EXS00A-CS10694
Description
CRYSTAL 25.0000MHZ 8PF SMD
Frequency :
25MHz
Operating Temperature :
-40°C~125°C
Load Capacitance :
8pF
Size / Dimension :
0.079Lx0.063W 2.00mmx1.60mm
ESR (Equivalent Series Resistance) :
80Ohms
Ratings :
AEC-Q200
Height Seated (Max) :
0.020 0.50mm