NX2016SA-25M-EXS00A-CS08742
Mfr.Part #
NX2016SA-25M-EXS00A-CS08742
Description
CRYSTAL 25.0000MHZ 20PF SMD
Height Seated (Max) :
0.020 0.50mm
Load Capacitance :
20pF
ESR (Equivalent Series Resistance) :
80Ohms
Frequency :
25MHz
Size / Dimension :
0.079Lx0.063W 2.00mmx1.60mm