MSASC150W100L
Mfr.Part #
MSASC150W100L
Description
RECTIFIER
Datasheets
MSASC150W100L
MSASC150W100L Overview
MSASC150W100L Features
MSASC150W100L Applications
There are a lot of Microsemi
MSASC150W100L applications of single-phase diode rectifier.
  • ROHM Semiconductor
    DIODE SCHOTTKY 650V 10A TO263AB
  • onsemi
    DIODE GEN PURP 100V 200MA DO35
  • SMC Diode Solutions
    DIODE GEN PURP 400V 1A SMA
  • SMC Diode Solutions
    DIODE GEN PURP 1KV 1A SMA
  • Nexperia
    DIODE GP 100V 215MA TO236AB