MPLAD15KP200CAE3/TR
Mfr.Part #
MPLAD15KP200CAE3/TR
Description
TVS DIODE 200VWM 322VC PLAD
Product Category :
Current - Peak Pulse (10/1000μs) :
47A
Factory Lead Time :
8 Weeks
Voltage - Breakdown (Min) :
222V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
322V
Bidirectional Channels :
Power - Peak Pulse :
15000W 15kW
Packaging :
Tape and Reel (TR)
RoHS Status :
RoHS Compliant
Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
200V
Type :
Zener
Mounting Type :
No
Series :
Military, MIL-PRF-19500
Operating Temperature :
-55°C~150°C TJ