MP2-72505-EL
Mfr.Part #
MP2-72505-EL
Manufacturer
Vicor
Description
PFC MEGAPAC EL
Manufacturer :
Vicor
Product Category :
Tolerance :
0.2
Operating Temperature :
-55°C to +105°C
Series :
Package :
Bulk
Termination Type :
RoHS
Mounting Style :
Thru-Hole
Product Status :
Obsolete
Core Material :
Ferrite
Datasheets
MP2-72505-EL
MP2-72505-EL datasheet pdf and AC DC Converters product details from Vicor stock available at
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    CAP CER 10000PF 500V X7R T/H
    CAPY K2000 4700PF 20% 250VAC
    CAP FILM 4700PF 20% 250VAC SMD
    CAP FILM 1500PF 20% 250VAC SMD