MP15K00TL
- Mfr.Part #
- MP15K00TL
- Manufacturer
- VPG Foil
- Description
- MP15K00TL 0.01% REELED
- Manufacturer :
- VPG Foil
- Product Category :
- Chip Resistor - Surface Mount
- Product Type :
- Metal Foil Resistors
- Vishay Precision Group
- Technology :
- Metal Foil
- Brand :
- Alpha Electronics
- Subcategory :
- Resistors
- Packaging :
- Reel
- Mounting Style :
- PCB Mount
- RoHS :
- Details
- Product Category :
- Metal Foil Resistors - SMD
- Datasheets
- MP15K00TL
|---|---|---|---|
| MP15-4159822-2 | VPG Foil | 23,860 | 4KW MEGAPAC STD |
| MP15-915500 | VPG Foil | 46,389 | PFC MEGAPAC EL |
| MP150 | VPG Foil | 472 | CRYSTAL 15.0000MHZ SERIES TH |
| MP150-E | VPG Foil | 8,767 | CRYSTAL 15.0000MHZ SERIES TH |
| MP1505 | VPG Foil | 131 | BRIDGE RECT GLASS 50V 15A MP-15 |