MNZB-A24-U0
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
MNZB-A24-U0
Manufacturer
MeshNetics
Package / Case
Module
Datasheet
Download
Description
RF TXRX MODULE 802.15.4
Stock
370
In Stock :
370
Manufacturer :
MeshNetics
Product Category :
RF Transceiver Modules and Modems
Operating Temperature :
-20°C~70°C
Frequency :
2.4GHz
Antenna Type :
Antenna Not Included
Series :
ZigBit™
Current - Transmitting :
50mA