MMT05B350T3
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
MMT05B350T3
Manufacturer
onsemi
Package / Case
DO-214AA, SMB
Datasheet
Download
Description
THY SURGE BI-DIR 50A 350V SMB
Manufacturer :
onsemi
Product Category :
Unclassified
Mounting Type :
Surface Mount
Number of Elements :
1
Capacitance :
30pF
Voltage - Breakover :
400V
Voltage - Off State :
300V
Series :
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Voltage - On State :
3V
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Package / Case :
DO-214AA, SMB
Current - Hold (Ih) :
150mA