MLK1005S3N0STD25
Mfr.Part #
MLK1005S3N0STD25
Description
FIXED IND 3NH 400MA 220 MOHM SMD
Frequency - Self Resonant :
7.2GHz
Tolerance :
±0.3nH
Inductance :
3nH
Test Frequency :
100MHz
DC Resistance (DCR) :
220mOhm Max
Q @ Freq :
6 @ 100MHz
Size / Dimension :
0.039Lx0.020W 1.00mmx0.50mm
Max DC Current :
400mA
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Height Seated (Max) :
0.024 0.60mm
Current Rating :
400mA
Datasheets
MLK1005S3N0STD25
TDK Corporation MLK1005S3N0STD25
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 2.2UH 1.4A 140MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 15UH 1.45A 132MOHM SMD
    FIXED IND 2.2UH 3.83A 23MOHM SMD
    FIXED IND 10UH 1.7A 216 MOHM SMD
    FIXED IND 33UH 440MA 1.53OHM SMD