MB200-NFA28HD
Mfr.Part #
MB200-NFA28HD
Description
LED LAMP T-1 3/4 BAYONET 28V SUB
Product Category :
Series :
Base Type :
Color :
Millicandela Rating :
Product Category :
LED Replacement Lamps - Based LEDs
Wavelength :
Brand :
VCC
Product Status :
Obsolete
Product :
Based LEDs
Applications :
Product Type :
LED Replacement Lamps
Can Replace Lamps :
Package :
Bulk
Configuration :
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
Subcategory :
LED Indication
VCC
Size / Dimension :
Datasheets
MB200-NFA28HD
Manufacturer related products
    LED HDWR COUPLER 5MM THRU-HOLE
    LED CABLE ASSEMBLY
    LED CLIPLITE MNT 5MM OPEN END
    SPEEDNUT W/COATING
    3MM RETAINING RING