MA1206CG332J500
Mfr.Part #
MA1206CG332J500
Description
CAP CER 3300PF 50V C0G/NP0 1206
Voltage - Rated :
50V
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Height - Seated (Max) :
Tolerance :
±5%
Capacitance :
3300 pF
Size / Dimension :
0.125 L x 0.060 W (3.18mm x 1.60mm)
Datasheets
MA1206CG332J500
Meritek MA1206CG332J500
MA 1206 3216Metric Ceramic Capacitor 0.125L x 0.060W 3.18mm x 1.60mm C0G NP0 ±5% 3300pF