MA1206CG221J500
Mfr.Part #
MA1206CG221J500
Description
CAP CER 220PF 50V C0G/NP0 1206
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Capacitance :
220 pF
Voltage - Rated :
50V
Features :
Tolerance :
±5%
Size / Dimension :
0.125 L x 0.060 W (3.18mm x 1.60mm)
Datasheets
MA1206CG221J500
Meritek MA1206CG221J500
MA 1206 3216Metric Ceramic Capacitor 0.125L x 0.060W 3.18mm x 1.60mm C0G NP0 ±5% 220pF