LSQPA322525T821MR
Mfr.Part #
LSQPA322525T821MR
Package / Case
1210 (3225 Metric)
Description
FIXED IND 820UH 110MA 15.6OHM SM
Height - Seated (Max) :
0.106" (2.70mm)
Length :
3.2 mm
Current Rating (Amps) :
110 mA
Inductance :
820 µH
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C
Series :
LSQP
Current - Saturation (Isat) :
110mA
Tolerance :
±20%
Package / Case :
1210 (3225 Metric)
Height :
2.5 mm
Size / Dimension :
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Inductance Frequency - Test :
100 kHz
Frequency - Self Resonant :
1.8MHz
DC Resistance (DCR) :
15.6Ohm Max
Width :
2.5 mm
Datasheets
LSQPA322525T821MR
TAIYO YUDEN LSQPA322525T821MR
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 2.2UH 1.4A 140MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 15UH 1.45A 132MOHM SMD
    FIXED IND 2.2UH 3.83A 23MOHM SMD
    FIXED IND 10UH 1.7A 216 MOHM SMD
    FIXED IND 33UH 440MA 1.53OHM SMD