LSP10GI120S
Mfr.Part #
LSP10GI120S
Description
LIGHTING SURGE PROTECT 120V SCRW
Stock
4
In Stock :
4
10kA
Packaging :
Bulk
Voltage - Continuous Operating (Max) (MCOV) :
150VAC
Voltage - Protection Level (VP) (2416) :
900V
Screw
Type :
Type 2
Operating Temperature :
-40°C~85°C