LRP12FTDRR100
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
LRP12FTDRR100
Manufacturer
Viking Tech
Description
RES 100M OHM 1% 3W 2512
Manufacturer :
Viking Tech
Product Category :
Chip Resistor - Surface Mount
RoHS :
Non-Compliant
Resistance :
100 mΩ
Temperature Coefficient :
50 ppm/°C