LP0AA4150A700
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
LP0AA4150A700
Manufacturer
KYOCERA AVX
Package / Case
16-ULGA
Datasheet
Download
Description
SIGNAL CONDITIONING 4150 MHZ SIZ
Stock
252
In Stock :
252
Manufacturer :
KYOCERA AVX
Product Category :
RF Filters
Size / Dimension :
0.259" L x 0.156" W (6.58mm x 3.98mm)
Height (Max) :
0.022" (0.56mm)
Package / Case :
16-ULGA
Filter Type :
Low Pass
Mounting Type :
Surface Mount
Bandwidth :
Series :
LP
Product Status :
Active
Package :
Bulk
Ripple :
Frequency :
4.15GHz