LLQCA322525T680MR
Mfr.Part #
LLQCA322525T680MR
Package / Case
1210 (3225 Metric)
Description
FIXED IND 68UH 190MA 1 OHM SMD
Frequency - Self Resonant :
8MHz
Package / Case :
1210 (3225 Metric)
Height - Seated (Max) :
0.106" (2.70mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 105°C
Current Rating (Amps) :
190 mA
Inductance Frequency - Test :
100 kHz
DC Resistance (DCR) :
1Ohm
Tolerance :
±20%
Size / Dimension :
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Q @ Freq :
Inductance :
68 µH
Datasheets
LLQCA322525T680MR
TAIYO YUDEN LLQCA322525T680MR
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 2.2UH 1.4A 140MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 15UH 1.45A 132MOHM SMD
    FIXED IND 2.2UH 3.83A 23MOHM SMD
    FIXED IND 10UH 1.7A 216 MOHM SMD
    FIXED IND 33UH 440MA 1.53OHM SMD