LLQCA322525T150KR
Mfr.Part #
LLQCA322525T150KR
Package / Case
1210 (3225 Metric)
Description
FIXED IND 15UH 420MA 195MOHM SMD
Inductance Frequency - Test :
100 kHz
Frequency - Self Resonant :
20MHz
Height - Seated (Max) :
0.106" (2.70mm)
Tolerance :
±10%
Inductance :
15 µH
DC Resistance (DCR) :
195mOhm
Operating Temperature :
-40°C ~ 105°C
Current Rating (Amps) :
420 mA
Series :
LLQC
Size / Dimension :
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Package / Case :
1210 (3225 Metric)
Datasheets
LLQCA322525T150KR
TAIYO YUDEN LLQCA322525T150KR
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 2.2UH 1.4A 140MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 15UH 1.45A 132MOHM SMD
    FIXED IND 2.2UH 3.83A 23MOHM SMD
    FIXED IND 10UH 1.7A 216 MOHM SMD
    FIXED IND 33UH 440MA 1.53OHM SMD