LFD31920MDP1A003
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
LFD31920MDP1A003
Manufacturer
Murata Electronics
Package / Case
1206 (3216 Metric)
Datasheet
Download
Description
RF FILTER SIGNAL CONDITION 1206
Manufacturer :
Murata Electronics
Product Category :
RF Filters
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Height (Max) :
0.047 1.20mm
Length :
3.2mm
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Package / Case :
1206 (3216 Metric)
RoHS Status :
RoHS Compliant
Physical Dimension :
L3.2XB1.6XH1.1 (mm)
Size / Dimension :
0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm
Mounting Type :
Surface Mount
Min Operating Temperature :
-40°C
Width :
1.6mm
Max Operating Temperature :
85°C
Frequency :
920MHz