LDS0705-221M-R
Mfr.Part #
LDS0705-221M-R
Description
FIXED IND 220UH 584MA 680MOHM SM
Inductance :
220μH
DC Resistance (DCR) :
680mOhm
Inductance Frequency - Test :
100kHz
Factory Lead Time :
10 Weeks
Tolerance :
±20%
Current Rating (Amps) :
584mA
Height Seated (Max) :
0.197 5.00mm
Published :
Operating Temperature :
-40°C~125°C
Current - Saturation :
541mA
Size / Dimension :
0.307Lx0.276W 7.80mmx7.00mm
Datasheets
LDS0705-221M-R
Eaton-Electronics Division LDS0705-221M-R
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 2.2UH 1.4A 140MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 15UH 1.45A 132MOHM SMD
    FIXED IND 2.2UH 3.83A 23MOHM SMD
    FIXED IND 10UH 1.7A 216 MOHM SMD
    FIXED IND 33UH 440MA 1.53OHM SMD