LCFE121002A650TG
Mfr.Part #
LCFE121002A650TG
Package / Case
0504 (1210 Metric), 6 Lead
Description
CMC 100MA 2LN 65 OHM SMD ESD
Common Mode Chokes
Published :
Size / Dimension :
0.050Lx0.039W 1.27mmx1.00mm
Current Rating (Max) :
100mA
Package / Case :
0504 (1210 Metric), 6 Lead
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Voltage - Rated DC :
5V
Factory Lead Time :
12 Weeks
Reach Compliance Code :
Unknown
Series :
LCFE
Impedance @ Frequency :
65Ohm @ 100MHz
DC Resistance (DCR) (Max) :
4Ohm
Height (Max) :
0.026 0.65mm
Feature :
ESD
Datasheets
LCFE121002A650TG
Littelfuse LCFE121002A650TG
  • Würth Elektronik
    CMC 370MA 2LN 90 OHM SMD
  • Würth Elektronik
    CMC 370MA 2LN 120 OHM SMD
    CMC 280MA 2LN 370 OHM SMD
    CMC 230MA 2LN 1KOHM SMD AEC-Q200
    CMC 350MA 2LN 250 OHM SMD