LCF121002A900TG
Mfr.Part #
LCF121002A900TG
Package / Case
0504 (1210 Metric), 4 Lead
Description
CMC 100MA 2LN 90 OHM SMD
Common Mode Chokes
ECCN Code :
EAR99
DC Resistance (DCR) (Max) :
4Ohm
Size / Dimension :
0.050Lx0.039W 1.27mmx1.00mm
Impedance @ Frequency :
90Ohm @ 100MHz
Package / Case :
0504 (1210 Metric), 4 Lead
Mounting Type :
Surface Mount
HTS Code :
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Current Rating (Max) :
100mA
Height (Max) :
0.026 0.65mm
Series :
LCF
Datasheets
LCF121002A900TG
Littelfuse LCF121002A900TG
  • Würth Elektronik
    CMC 370MA 2LN 90 OHM SMD
  • Würth Elektronik
    CMC 370MA 2LN 120 OHM SMD
    CMC 280MA 2LN 370 OHM SMD
    CMC 230MA 2LN 1KOHM SMD AEC-Q200
    CMC 350MA 2LN 250 OHM SMD