LCF080602B750TG
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
LCF080602B750TG
Manufacturer
Littelfuse
Package / Case
0302 (0806 Metric), 4 Lead
Datasheet
Download
Description
CMC 110MA 2LN 75 OHM SMD
Manufacturer :
Littelfuse
Product Category :
Common Mode Chokes
Height (Max) :
0.022 0.55mm
Package / Case :
0302 (0806 Metric), 4 Lead
Number of Lines :
2
DC Resistance (DCR) (Max) :
5Ohm
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Impedance @ Frequency :
75Ohm @ 100MHz
Series :
LCF
Factory Lead Time :
12 Weeks
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Size / Dimension :
0.034Lx0.026W 0.87mmx0.67mm
HTS Code :
ECCN Code :
EAR99
Mounting Type :
Surface Mount
Current Rating (Max) :
110mA
Filter Type :
Signal Line
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Datasheets
LCF080602B750TG
Littelfuse LCF080602B750TG
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    CONN 2 POLE
    CONN 3 POLE
    CONN 4 POLE
    SEAL BEAM CONN
    COMPLETE LOW COST FAIR 15P PLUG
Catalog related products
  • Würth Elektronik
    CMC 370MA 2LN 90 OHM SMD
  • Würth Elektronik
    CMC 370MA 2LN 120 OHM SMD
    CMC 280MA 2LN 370 OHM SMD
    CMC 230MA 2LN 1KOHM SMD AEC-Q200
    CMC 350MA 2LN 250 OHM SMD