KNH21470-3AA
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
KNH21470-3AA
Manufacturer
KYOCERA AVX
Package / Case
0805 (2012 Metric)
Datasheet
Download
Description
FILTER LC 47PF SMD
Manufacturer :
KYOCERA AVX
Product Category :
EMI/RFI Filters (LC, RC Networks)
Resistance - Channel (Ω) :
0.08
Series :
KNH, Kyocera
Current :
1A
Mounting Type :
Surface Mount
Size / Dimension :
0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm
Applications :
GENERAL PURPOSE
Package / Case :
0805 (2012 Metric)
Values :
C = 47pF
ESD Protection :
No
Operating Temperature :
-25°C~85°C
Height :
0.037 0.95mm
Voltage - Rated :
50V