INIR-RF-R32
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
INIR-RF-R32
Manufacturer
Amphenol
Description
INTEGRATED GAS SENSOR -R32
Stock
15
In Stock :
15
Manufacturer :
Amphenol
Product Category :
Gas Sensors
RoHS Status :
RoHS Compliant
Current - Supply :
35mA
Output :
Voltage
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
2 (1 Year)
Packaging :
Box
Operating Temperature :
-40°C~75°C
Factory Lead Time :
6 Weeks
Type :
Air Quality
Voltage - Supply :
3.2V~5.25V