HZ1005K181TF
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
HZ1005K181TF
Manufacturer
Shenzhen Sunlord Electronics
Description
FERRITE BEAD 18025%OHM 0402 1LN
Manufacturer :
Shenzhen Sunlord Electronics
Product Category :
Ferrite Beads and Chips
DC Resistance (DCR) (Max) :
1Ohm
Current Rating (Max) :
100mA
Number of Lines :
1
Package / Case :
RoHS Status :
RoHS Compliant
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Impedance @ Frequency :
180Ohm @ 100MHz
Datasheets
HZ1005K181TF
Shenzhen Sunlord Electronics HZ1005K181TF
HZ1005K181TF datasheet pdf and Unclassified product details from Sunlord stock available at
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
Catalog related products
  • Würth Elektronik
    FERRITE BEAD 200 MOHM 0603 1LN
  • Würth Elektronik
    FERRITE BEAD 1 KOHM 0603 1LN
    FERRITE BEAD 30 OHM 0603 1LN
    FERRITE BEAD 600 OHM 0402 1LN
    FERRITE BEAD 220 OHM 0402 1LN